Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednotka zvláštního určení

Obrazek
 

Jednotka zvláštního určení - The Unit


Zvláštní jednotka americké armády prochází speciálním výcvikem, aby její členové byli schopni zvládat bojové nasazení. Rozdíl je v tom, že její operace jsou přísně tajné. Nesmí o nich nikde mluvit, a to ani před svými partnery. Vedle těchto vojáků si tak peklem prochází i jejich rodiny, žijící na vojenské základně. Na jedné straně sledujeme bojové akce hrdinných vojáků, na té druhé každodenní starosti jejich rodin. Manželky armádních příslušníků den co den prožívají strach o své milované. Netuší, kde jsou, a zda se vůbec ještě někdy vrátí. Stejně je na tom i hlavní postava seriálu Jonas Blane a jeho žena Molly, či nováček Bob Brown s Obrazekmanželkou Kim.

 

Jednotka zvláštního určení I (1) Únos letadla

Členové utajeného speciálního útvaru americké armády procházejí přísnou selekcí a výcvikem. Jejich mise po celém světě jsou přísně tajné a musejí to respektovat i jejich rodiny, které žijí v komunitě vojenské základny...
 

 

Příspěvky

Jednotka zvláštního určení postavy

30. 9. 2012

 

Jednotka zvláštního určení

15. 5. 2008

ObrazekJednotka zvláštního určení - The Unit

Zvláštní jednotka americké armády prochází speciálním výcvikem, aby její členové byli schopni zvládat bojové nasazení. Rozdíl je v tom, že její operace jsou přísně tajné.