Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za branou postavy

Postavy a obsazení:

Nick Monohan

(Frank Grillo)

Nový policejní šéf je neúnavný policista a oddaný otec. Bývalý detektiv musel odejít z Chicaga, protože zastřelil člověka. Ale ani jeden z předchozích drsných případů ho nepřipravil na to, co ho čeká v novém působišti. Usilovně se snaží zjistit, co místní komunita skrývá.

 

Frank Grillo

Je asi nejznámější díky roli Nicka Savrinna v první sérii Útěku z vězení. Je italského původu, narodil se roku 1963. Celý život se věnuje atletice, objevil se i v časopisech Men's Workout a Exercise & Health. Z jeho ostatních rolí stojí za zmínku filmy Minority Report, Hrdost a sláva a seriály Zákon a pořádek, Policejní okrsek, Policejní odznak nebo Vražedný souboj.

 


Charlie Monohan

(Travis Caldwell)

Nickův syn Charlie se na stěhování zrovna netěšil, snaží se ale zapadnout mezi místní středoškoláky. Netuší, jak jsou někteří nebezpeční. Vlkodlaky by nečekal. A Bret Crezski, jeden z nich, je na něj extrémně naštvaný, protože se Charlie pokouší o jeho přítelkyni Andie.

 

Trevis Caldwell

Trevis Caldwell se narodil roku 1989 v Arizoně a má za sebou jen několik epizodních televizních rolí, například v seriálu Famílie nebo Profesionálky.


 


 

 

Sarah Monohanová

(Marisol Nicholsová)

Nickova manželka se věnuje domácnosti. Je optimistická a snaží se skamarádit se sousedy. Padne ale do rukou čarodějky Devon, která prodává bylinky. Její speciální čaj má neblahé účinky.

 

Marisol Nicholsová

Její otec byl maďarsko-rumunského původu, matka mexicko-španělského. Má za sebou výrazné role v seriálech 24 hodin, Po právu a Slepá justice. Její chiropraktik ji přivedl ke scientologii. V roce 2008 si vzala filmového režiséra Tarona Lextona a mají dceru Rain Indiu.

 

 
 


Claire Radcliffová

(Rhona Mitra)

Claire Radcliffová je upírka a žena Dylana Radcliffa, který ji kdysi nakazil krvelačností. Společně adoptovali dceru Emily, jejíž rodiče Claire před osmi lety zabila. Claire těžko skrývá upírské sklony, má neodolatelné nutkání pít lidskou krev a občas někoho omylem zabije.

 

Rhona Mitraová

Anglická herečka, modelka a zpěvačka Rhona Natasha Mitra se narodila 9. srpna 1976 v Londýně a exotický vzhled má možná po rodičích. Její otec byl indicko-anglického původu a matka Irka. Rozvedli se, když jí bylo osm, a poslali ji do internátní katolické školy, odkud byla vyhozena pro špatné chování. O moc lépe si nevedla ani v té další. Hrála v několika britských seriálech a poprvé na sebe výrazněji upozornila v roce 1998, který strávila na veletržních předváděčkách v kostýmu Lary Croft, hrdinky populární série videoher Tomb Raider. Kvůli věrohodnému ztělesnění postavy podstoupila plastickou operaci prsou. Zahrála si ve filmech Beowulf, Sejměte Cartera, Život Davida Galea, Underworld: Vzpoura Lycanů nebo Stolen. Viděli jsme ji v úspěšných seriálech Plastická chirurgie, s. r. o, a Kauzy z Bostonu.
 


 

 

 

Andie Batesová

 

(Skyler Samuelsová)

 

Charlieho spolužačka, Brettova přítelkyně, jedničkářka a nesmírně populární dívka. Trpí ale podivnou vyrážkou a hodná čarodějka Peg odhalí, že nebude z matčiny strany tak úplně člověk, ale sukuba.