Jdi na obsah Jdi na menu
 


Za branou epizody

1.

Pilot

Lynn si přizná, že má pravdu, ale není schopná udělat krok dopředu. Když přijde nečekaně domů a překvapí Shelly s Nickem, pohádají se a Nick se odstěhuje. O pár dnů později zjistí, Jason, jedenáctiletý syn Shelly, že Nick není jen kamarád, a nelíbí se mu to. Shelly se hned s Nickem rozejde... 

2.

Proti vůli

Lily s Rufusem odjeli do Bostonu pátrat po synovi, ale Lily i do telefonu Sereně opakuje, že mezi nimi nic není. 

3.

Vloupání

V Bránách dojde k několika vloupáním. Mezi ukradenými předměty byla i skříňka policistky Leigh, která bez ní nemůže žít. Co se v ní skrývá? 

4.

Jsem zrůda

V lese za Bránami dojde ke krvavému konfliktu. Nick to nehodlá nechat jen tak. Dozví se Andie konečně pravdu o svém původu? 

5.

Dvojí život

Marcus pátrá po své milé, která záhadně zmizela. Ví snad něco Nick, který se pokouší vyšetřování mařit? 

6.

Kdo má právo trestat?

Nick vyšetřuje vraždu ženy, která má na krku stopy po kousnutí upíra. I upíři tuto vraždu vyšetřují, protože zabít uvnitř Bran je zakázáno pod trestem smrti. 

7.

Špína

Nick se snaží najít na Buckelyho nějakou špínu, aby nemohl vydírat. Zjistí, že smrt jeho společníka nebyla nehoda, ale vražda. Kdo ji však spáchal? 

8.

Jako psi

Simon byl v noci napaden a zbit do bezvědomí. Vlkodlaci si myslí, že to udělali upíři, ale Nick zjistí, že pravda je jinde. 

9.

Krize identity

Do Bran přijede agentka FBI a hledá Roberta, který je prý stíhán za podvod. Po prohlídce domu je Nickovi jasné, že Robert je upír, který zajišťuje jiným svého druhu změny totožnosti. 

10.

Ztracená holčička

Upíři si vyřizují účty - Christian unese dceru Claire a Dylana. Těm nezbývá, než požádat o pomoc šerifa. Jenže při vyšetřování vyjde najevo hrůzné tajemství. 

11.

Vidiny

Šerifa Nicka trápí zlé sny a také ho začnou pronásledovat vidiny Teresy, která kvůli němu zemřela. Její duch se pokouší zničit celou jeho rodinu, aby ho tak přinutila přiznat se k temnému tajemství. 

12.

I upíři umírají

Frank se rozhodne, že se nechá od své upírské lásky přeměnit v upíra, aby s ní mohl být věčně. Jeho rozhodnutí ale narušuje rovnováhu mezi upíry a vlkodlaky a zamilovaný pár se ocitá ve smrtelném nebezpečí. 

13.

Stěhování

Charlie uteče s Andie do lesa, netuší však, že Brett tajně naředil její lék. Takže když jsou spolu, Andie vysaje z Charlieho sílu a ten je na pokraji smrti. Devon se nabídne, že ho oživí.