Jdi na obsah Jdi na menu
 


Událost epizody

1.Neřekla jsem vám všechno
Neřekla jsem vám všechno. Čerstvě zvolený americký prezident se dozvídá jedno z nejstřeženějších státních tajemství a i přes odpor tajných služeb ho chce zveřejnit. Jak to souvisí s obyčejným mladíkem Seanem, kterému z výletní lodi záhadně zmizí přítelkyně?

2.Aby se nám nic nestalo
Unesené letadlo havaruje v poušti v Arizoně. Sean musí utíkat před FBI, která ho viní z vraždy. A to není poslední šok. Tajemní vězňové jsou totiž na území USA zjevně již od roku 1944.

3.Chránit je před pravdou
Sean je zatčen, vzápětí však dojde k nehodě, při které unikne. Podaří se mu dokonce dostat k databázi FBI a odhalit totožnost Vicky. William se rozhodne prozradit, co ví o mimozemském životě, výměnou za svobodu pro sebe a přítelkyni. Ta ho však stihne umlčet dřív, než cokoli řekne.

4.A Matter of Life and Death
Cestující uneseného letadla se proberou a zjistí, že jsou v karanténě. Thomas vyžaduje propuštění Sophie a všech vězňů. Sean s agentkou Collierovou stále pátrají po Leile.

5.Oběti války
Středisko kontroly nemocí a prevence se snaží zvládnout infekci cestujících z letu 514. Prezident vyjednává s Thomasem, který slibuje lék výměnou za propuštění všech zvláštních nestárnoucích vězňů z Mount Inostrance.

6.Loajalita
Lee pomůže Sophii utéct, čímž odhalí své krytí. Leila se Seanem mezitím zjistí, že její otec věděl o celé věci víc, než se zdálo. Vydávají se k ní domů, aby našli důkazy.

7.Vím, kdo jsi
Agent Lee je odhalen jako špion. Falešné důkazy, ale ukazují na agenta Murphyho. A Sean a Leila objeví přísně tajný seznam třinácti nedávno unesených dívek.

8.Pro dobro země
Začne prověřování účastníků prezidentovy schůzky, protože těsně po ní dostalo příkaz ke startu letadlo, které mělo narazit do prezidentské budovy. Jarvis je nervózní a řeší situaci s Dempseym, což rozhodně není ten nejlepší nápad.

9.Ukrást váš svět
Sean s Leilou dostali od agentky Collierové důležitou informaci. Mohli by se dokonce dostat na stopu Samantě. Jenže to není tak úplně jednoduché.

10.Všechno se změní
Při hledání zrádců ve vlastních řadách je prezident informován o zvláštním zařízení na kmenovém území kdesi v Asii. Jde o odpalovací rampu střely s neznámou náloží, kterou se někdo chystá vypustit.

11.

...

22.